تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


252P/LINEAR دنباله دار

    دنباله دار 252P/LINEAR در حال روئیت پذیر شدن برای ناظران نیمکره شمالی در روز های پایانی March می باشد. از حد انتظار میباشد ">ورود دنباله دار توجه ناظران زمینی را بر انگیخت؛ چرا که این سنگ از حد انتظار میباشد ">یخ زده فضایی 100 مرتبه درخشان تر از حد انتظار بود.

   

   

    از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">دنباله دار 90 دقیقه پیش از طلوع خورشید، با چشم غیر مسلح، در منطقه ایی عاری از آلودگی نور مرئی، در حالی که ممکن است مه مایل به سبز اطراف آن را فرا گرفته باشد، میان صور فلکی عقرب و قوس با قدر 5.5 روئیت پذیر خواهد بود.

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">در 10 فروردین(March 29) و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. ">با سیارات زحل و مریخ و در 12 فروردین(31 March) با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار خواهد گرفت.

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. ">

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">space


  این مطلب تا کنون 96 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دنباله ,روئیت پذیر ,
  252P/LINEAR دنباله دار

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 28 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر