تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

252P/LINEAR دنباله دار

    دنباله دار 252P/LINEAR در حال روئیت پذیر شدن برای ناظران نیمکره شمالی در روز های پایانی March می باشد. از حد انتظار میباشد ">ورود دنباله دار توجه ناظران زمینی را بر انگیخت؛ چرا که این سنگ از حد انتظار میباشد ">یخ زده فضایی 100 مرتبه درخشان تر از حد انتظار بود.

   

   

    از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">دنباله دار 90 دقیقه پیش از طلوع خورشید، با چشم غیر مسلح، در منطقه ایی عاری از آلودگی نور مرئی، در حالی که ممکن است مه مایل به سبز اطراف آن را فرا گرفته باشد، میان صور فلکی عقرب و قوس با قدر 5.5 روئیت پذیر خواهد بود.

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">در 10 فروردین(March 29) و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. ">با سیارات زحل و مریخ و در 12 فروردین(31 March) با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار خواهد گرفت.

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. "> از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند "> و مریخ و در 31 با زحل و قلب العقرب در یک راستا قرار دارد. ">

  از حد انتظار میباشد "> از طلوع خورشید نظاره گر قسمت میانی صورت های فلکی قوس و عقرب باشند ">space


  این مطلب تا کنون 96 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 7 فروردين 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دنباله ,روئیت پذیر ,
  252P/LINEAR دنباله دار

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55465
 • تعداد مطالب :148662
 • بازدید امروز :519732
 • بازدید داخلی :18437
 • کاربران حاضر :155
 • رباتهای جستجوگر:661
 • همه حاضرین :816

تگ های برتر